Homepage ForKids Aktuální období
20.07. - 26.07.
Nový web najdete na www.web4kids.cz
Vaše otázky - naše odpovědi
Otázky a odpovědi

Mám doma strach

Káťa, 10 let

16.11.2010
Naše rodina není věřící a me vadí že táta a mamka a sestra jsou na pc:\'(:\'(:\'(:\'(:\'( jenomže to není všechno ja se bojím treba v tme a kdys neco vidim nebo slysim nikdo mi to pak neveri a ja pak mam strach ze v nasem dome strasi,mamka mi rekne ze to byly treba mysi ale rodina si me stale nevsimá a já pro ne nic neznamenám treba sestra má nový pokoj a samostatny a hezky a ja nas stary pokoj a kdys dojdou kamarádi a uvidí sestrin pokoj reknu ze je nadherny a me nic  nerozhodný:\'(:-(:\'(:\'(:-| co s tím ???????????????????????????????:\'(:-(kata
Káťa

Odpověď z týmu „for kids“:

Káťo, o tom počítači jsem si už kdysi psali, viď?


No a s tím strašením je to trošku problém - možná bys měla poprosit maminku, aby ti s tím doopravdy pomohla, aby to nebylo jen vysvětlení, ale nějaká pomoc. Nebo by sis mohla o tom promluvit s paní učitelkou - určitě se ti také bude snažit pomoci. ;-)


Pomoct s novým pokojíčkem ti nemůžu, ale myslím si, že až budou mít rodiče peníze, zase udělají nový pokojíček tobě, ne? Ber to tak, že spoustu dětí vůbec svůj vlastní pokojíček ani nemá, jsou v pokoji s dalšími dvěma nebo i třemi sourozenci a musí to vydržet. Pokud potřebuješ ujišštění, že tě mají rodiče rádi, tak si s nimi někdy v nějaké klidné chvilce popovídej, řekni jim, co tě trápí. Zkus to. A můžeš se i za svou situaci modlit. Bůh tě má moc rád a chce pomoci, abys byla šťastná. :-)


Eliška

>> Zpět na otázky <<
copyright 2009 - 2017 Hope4kids, z.s., Vybíralova 969/2, 193 00 Praha 9
Pro Tim 2,2 Vlasta Marková a od listopadu 2009 WebEngine Studio