Homepage ForKids Aktuální období
20.07. - 26.07.
Nový web najdete na www.web4kids.cz
Vaše otázky - naše odpovědi
Otázky a odpovědi

Taťka mamku asi podvádí

Anonym, 12 let

25.07.2015
Dobrý den, můj taťka mamku asi podvádí:-|. Tráví nezvykle moc času na mobilu, když se podívám co tam dělá tak si většinou s někým píše, podle mého odhadu asi se ženou, posílá té ženě různé emotikony:srdíčka,mýtický,pusinky, což si myslím, že by muži neposílal. I mamka se ho ptala co na tom mobilu stále děla, vždy odvětí, že si čte zprávy. Manželství od rodičů je dost nestabilní stále se hádají, mamka uvažuje o rozvodu, ale nemá tu sílu to udělat. Naštěstí nejsem na taťkovi finančně závislé s mamkou, mamka vydělává dost peněz. Taťka se !mi dost zhnusil, po nás s mamkou pořád řve(možná i šikanuje) a na tamtu ženu je jak mílius. Co mám dělatplačící?
Anonym

Odpověď z týmu „for kids“:

Ahoj Anonyme,


vypadá to opravdu na velkou krizi ve vztahu mezi mamkou a taťkou. Taková věc je opravdu velmi bolestivá pro všechny.


Rozumím i tomu, že se na taťku zlobíš, protože to škodí celé vaší rodině.


I když je to nejspíš těžké, pro všechny členy rodiny, není tvoje zodpovědnost do této záležitosti nijak zasahovat. Neměla bys být ta, kdo taťku hlídá, co dělá se svým mobilem, natož abys to nějak řešila, i když je to těžké. Věřím, že tuto věc mají mezi sebou řešit dospělí. I když se hádají a je to pro tebe nepříjemné.


Můžeš je třeba poprosit, aby tě do toho nezatahovali. Můžeš je povzbudit, aby zkusili tu věc spolu řešit. Každého zvlášť. Rozvod je opravdu závažné rozhodnutí s důsledky, které opravdu musí posoudit dospělí.


Tak přeju hodně odvahy a sil k tak náročné situaci.


Noemi

>> Zpět na otázky <<
copyright 2009 - 2017 Hope4kids, z.s., Vybíralova 969/2, 193 00 Praha 9
Pro Tim 2,2 Vlasta Marková a od listopadu 2009 WebEngine Studio