Homepage ForKids Aktuální období
20.07. - 26.07.
Nový web najdete na www.web4kids.cz
Vaše otázky - naše odpovědi
Otázky a odpovědi

Přeji si sestru

oliverka, 10 let

09.02.2014
moc si přeji sestru ale maminka a tatínek má moc práce nemůže jít na mateřskou dovolenou.Prosím pomozte mi.Děkujiplačícíplačícíplačícíplačícíplačící:'
oliverka

Odpověď z týmu „for kids“:

Ahoj Oliverko,


myslím, že sourozence si přeje hodně dětí, kteří ho zatím nemají. Je to těžká věc, protože to opravdu záleží hlavně na rodičích. S tím ti opravdu my nemůžeme pomoct. Někdy jsou ale věci složitější.


Třeba jak ty píšeš, rodiče vidí důvody, které jim brání v rozhodnutí pro další miminko. Někdy se stane i to, že i když by si miminko všichni přáli, jsou zdravotní překážky. V tvé situaci je asi víc dětí. Některá přání se nám prostě nevyplní, nebo se vyplní jinak a jindy než bychom si přáli. Navíc: přeješ si sestru a co kdyby to byl brácha ;-)


Jestli se ti líbí malé děti, můžeš se domluvit s někým ve svém okolí, kdo by tě něchal s miminkem občas pohrát, nebo ho časem i pohlídat. Třeba bys aspoň měla představu, jaké to je mít mimčo doma. Je to moc hezké, ale taky je to hodně hodně práce. Třeba když rodiče uvidí, že bys jim hodně pomohla, dají si říct :-)


Noemi

>> Zpět na otázky <<
copyright 2009 - 2017 Hope4kids, z.s., Vybíralova 969/2, 193 00 Praha 9
Pro Tim 2,2 Vlasta Marková a od listopadu 2009 WebEngine Studio