Homepage ForKids Aktuální období
29.05. - 04.06.
Nový web najdete na www.web4kids.cz
Vaše otázky - naše odpovědi
Otázky a odpovědi

Mám se za to modlit?

Gabča, 13 let

24.08.2016
Ahoj! Chtěla bych se na něco zeptat .. Vím že ta otázka je možná hloupá a že bych si ji mohla zodpovedět sama, ale moji rodiče bohužel nejsou věřící a chtěla bych se tedy zeptat tady.. Celý předelší školní rok se mi líbil jeden kluk.. usilovně jsem se modlila abych s ním někdy mohla mluvit.. Připadalo mi divné prosit Boha abych se mu líbila taky, protože podle mého má svou hlavu a lásce nikdo neporučí. Tak jsem se modlila alespoň za to abych s ním někdy mohla mluvit. Potom už jsem to vzdala a smířila jsem se s tím že se to nikdy nestane. Jenomže pak.. Při odjezdu na tábor tam byl... Myslela jsem že se stal zázrak.. A věřila jsem že mě Bůh vyslyšel... Jel na ten tábor taky.. První jsme spolu nemluvili, ale potom jsme se začali bavit. Ne že by se z nás stali nějací kamarádi to ne, ale byla jsem strašně šťastná. Omlouvám se že jsem se tak rozepsala teď jdu k té otázce: Teď počas posledních dvou týdnů se modlím za to aby se taková věc mohla stát znovu.. Aby mě třeba pozdravil ve škole.. Myslíte, že je blbost se za to modlit? Moc děkuju :-)
Gabča

Odpověď z týmu „for kids“:

Ahoj Gabčo,


děkuji za tvoji otázku - vůbec není hloupá. Je dobře, že o tom takto přemýšlíš. :-)


S Pánem Bohem můžeme mluvit o čemkoliv. Má na nás vždycky čas. Má nás rád a ví o nás všechno. Taky ví, co je pro nás nejlepší.


Takže ano, můžeš se za to modlit. Ale měli bychom se vždycky modlit s postojem, aby se naplnila Boží vůle. Bůh ví, co je pro nás nejlepší a nechce nám dát něco, po čem sice my sami toužíme, ale dobré to pro nás z nějakého důvodu není.


Můžeš klidně říct - Pane Bože, moc bych si to přála, ale udělej to, co si Ty myslíš, že je nejlepší. :-)


Renata

>> Zpět na otázky <<

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/cust/timdvadva/forkids.timdvadva.net/otazkyaodpovedi/otazkyaodpovedi.php on line 16

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/cust/timdvadva/forkids.timdvadva.net/otazkyaodpovedi/otazkyaodpovedi.php on line 29
copyright 2009 - 2017 Hope4kids, z.s., Vybíralova 969/2, 193 00 Praha 9
Pro Tim 2,2 Vlasta Marková a od listopadu 2009 WebEngine Studio