Homepage ForKids Aktuální období
29.05. - 04.06.
Nový web najdete na www.web4kids.cz
Vaše otázky - naše odpovědi
Otázky a odpovědi

Dělám často stejné hříchy

Šárka, 12 let

09.12.2015
Ahoj.Mám taký problém, že často robím tie isté hriechy.Ráno aj večer sa pomodlím za odpustenie a aj za pomoc aby som ich nerobila no vždy ich aj tak urobím a mrzí ma to može to Boh odpustiť? Mojím najväčším problémom je ohováranie-najmä učiteľov.
Šárka

Odpověď z týmu „for kids“:

Ahoj Šárko,


opakování stejných hříchů je problém, se kterým bojujeme všichni - velcí i malí. Není to totiž úplně jednoduché přestat dělat věci, které děláme čato. Je moc dobře, že se modlíš za odpuštění, ale sama vidíš, že to není vždy jednoduché.


Pokud to jde, zkus se vyhýbat situacím, kdy se ti stává, že selžeš. Pokud třeba slyšíš, že někdo pomlouvá učitele, tak se prostě nepřidávej, nebo rovnou můžeš odejít. Ne vždycky to ale jde. Můžeš se modlit i v té chvíli, kdy tě to svádí a pokud se ti podaří nepomlouvat, poděkuj za to Bohu. Věřím, že když víš o tom problému chceš to změnit, Pán Bůh se ke tvé snaze přizná a pomůže ti.


Noemi

>> Zpět na otázky <<

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/cust/timdvadva/forkids.timdvadva.net/otazkyaodpovedi/otazkyaodpovedi.php on line 16

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/cust/timdvadva/forkids.timdvadva.net/otazkyaodpovedi/otazkyaodpovedi.php on line 29
copyright 2009 - 2017 Hope4kids, z.s., Vybíralova 969/2, 193 00 Praha 9
Pro Tim 2,2 Vlasta Marková a od listopadu 2009 WebEngine Studio