Homepage ForKids Aktuální období
29.05. - 04.06.
Nový web najdete na www.web4kids.cz
Vaše otázky - naše odpovědi
Otázky a odpovědi

Konec světa

Maggie, 12 let

02.06.2014
Ahojky jak bude vypadat konec světa???
Maggie

Odpověď z týmu „for kids“:

Ahoj Maggie,


konec světa je hodně zajímavá otázka. Dráždí to i představiviost filmařů a spisovatelů, kteří umí někdy pěkně vyděsit. Jsou lidi, kteří se pídí po různých znameních a rozpitvávají, co nám kniha Zjevení v Bibli o těch věcech píše. Pak sestavují různé scénáře. Někdy dost hrozivé. Pravda je, že je to vážná věc - jde o život.


Hodně lidí se už spletlo i s výpočtem dat a znamení. Jak to bude přesně vypadat, tak to ví jen Bůh. Ten dokáže vymyslet věci úplně jinak s větší fantazií než my lidi. Už ten způsob, jakým poslal Pána Ježíše na svět jako miminko, které se narodí ve stáji je tak zvláštní! Stejně jako plán záchrany pro nás lidi.


Věřím tomu, že ty věci budou jinak než si umí lidi představit. Ježíš slíbil, že odešel, aby nám připravil příbytky a že se pro nás vrátí. Jak a kdy to bude, to není naše starost. Pokud Bohu a Ježíši důvěřuješ, určitě se nemáš čeho bát.


Noemi

>> Zpět na otázky <<

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/cust/timdvadva/forkids.timdvadva.net/otazkyaodpovedi/otazkyaodpovedi.php on line 16

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/cust/timdvadva/forkids.timdvadva.net/otazkyaodpovedi/otazkyaodpovedi.php on line 29
copyright 2009 - 2017 Hope4kids, z.s., Vybíralova 969/2, 193 00 Praha 9
Pro Tim 2,2 Vlasta Marková a od listopadu 2009 WebEngine Studio