Homepage ForKids Aktuální období
29.05. - 04.06.
Nový web najdete na www.web4kids.cz
Vaše otázky - naše odpovědi
Otázky a odpovědi

Bojím se říct, že jsem věřící

Nicolletta, 11 let

02.02.2014
Ahojky, mám problémek zamyšlenýplačící Jsem silně věříci v boha,modlila jsem se každý večer,ale pak jsem na to zapomínala,nebue se zlobit?! A moji rodiče nevědí že já jsem věřící a ani z moji třídy to nikdo neví ani učitelka,protože se bojím,že si z toho budou dělat legraci! Co mám dělat?plačícíplačícíplačící Předem dík za odpověď .. =)
Nicolletta

Odpověď z týmu „for kids“:

Ahoj Nicolletto,


je prima, že věříš v Boha a snažíš se i modlit. Modlitba je povídání s Bohem. To že někdy zapomeneš je spíš škoda pro tebe. Je to jako když máš kamaráda, s kterým se nebavíš a váš vztah se pomalu vytrácí. Říct ostatním o víře chce hodně odvahy. Máš kolem sebe nějaké věřící kamarády, nebo věřící lidi, kteří by tě podepřeli? To určitě hodně pomáhá.


To, že je někdo věřící je často na něm i znát. Spolužáci si třeba všimnou, že jsi víc v pohodě a tak jim můžeš říct, že tě mění Bůh. Doma si pro to taky nech nějakou chvíli, kdy budeš vědět, že to vaši vezmou a nebude z toho víc napětí.


Přeju ti hodně odvahy a taky to, abys rostla ve víře.


Noemi

>> Zpět na otázky <<

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/cust/timdvadva/forkids.timdvadva.net/otazkyaodpovedi/otazkyaodpovedi.php on line 16

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/cust/timdvadva/forkids.timdvadva.net/otazkyaodpovedi/otazkyaodpovedi.php on line 29
copyright 2009 - 2017 Hope4kids, z.s., Vybíralova 969/2, 193 00 Praha 9
Pro Tim 2,2 Vlasta Marková a od listopadu 2009 WebEngine Studio